EN

ПОСЛУГИ ДЛЯ МАГАЗИНІВ

Надихаємо ваших клієнтів робити покупки саме у вас

Ольга Павлова візуальний мерчендайзинг АРТЛЕВЕЛ аудит магазину

Аудит магазину

Якщо ви відчуваєте, що ваш магазин може продавати краще, але не знаєте, як цього досягти, ми дамо вам професійні рекомендації та чіткий план дій.
Що ми робимо:● Виїжджаємо на обʼєкт і оцінюємо наявну ситуацію● Працюємо з кожною зоною – аналізуємо розташування товарів, стан торгового обладнання, шлях покупця, вітрини тощо● Формуємо чіткі рекомендації, як покращити функціональність простору та систематизувати викладку товару

Ви отримуєте покроковий план, який можете самостійно втілити в життя, щоб збільшити продажі вашого магазину

Heading photo

Мерчендайзинг товару

Ця послуга для вас, якщо ви хочете збільшити продажі в магазині без додаткових вкладень, виключно шляхом правильного представлення товару.
Що ми робимо:● Зонуємо простір● Розташовуємо торгове обладнання та формуємо потоки покупців● Плануємо рітейл-маркетинг● Розробляємо планограму товару● Викладаємо товар у техніках, що працюють у вашому сегменті

Правильно зроблений мерчендайзинг збільшить виторг вашого магазину до +50% без додаткових вкладень

Heading photo

Оформлення вітрини

Якщо ви хочете виділитися з-поміж інших магазинів у ТЦ, привернути увагу клієнтів, акцентувати на знижках або святкових пропозиціях, ми знаємо, як це зробити за допомогою оформлення вітрин.
Що ми робимо:● Аналізуємо вітрину та її технічні характеристики● Враховуємо ваш запит на оформлення● Розробляємо концепцію та візуалізуємо оформлення● Підбираємо матеріали● Виготовляємо декоративні конструкції● Монтуємо вітрину та здаємо вам готовий проєкт

Результат нашої роботи – вітрина, яка не просто привертає увагу клієнтів, а продає

КЛІЄНТИ

Нам довіряють

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
 • Ольга оформлювала промо-місця, що значно збільшило продажі потрібних товарів.

  Співпрацювали з Ольгою Павловою при відкритті нових магазинів косметики та парфумерії Bomond. Ольгу запросили як кваліфікованого фахівця з візуального мерчендайзингу для розробки планів торговельного простору та розміщення товарів в магазинах Bomond.Ольга професійно впоралася з поставленими задачами і під її керівництвом було відкрито три нові магазини в різних містах України, поновлений мерчендайзинг бук, створені директиви розміщення продукції на полицях магазинів Bomond. Неодноразово Ольга оформлювала промо місця та додаткові місця продажів, що значно збільшило продажі потрібних товарів.

 • Illustration

  Каплан Анастасія

  Head of marketing, Bomond

 • Ми збільшили продажі на 30%, а ті товари, що були представлені на вітрині, стали якорем для покупців.

  Наша співпраця з компанією ARTLEVEL відбулася випадково, але стала приємною несподіванкою.Один з магазинів ТМ Berghoff знаходиться у торгівельному центрі Daffi, і саме ТЦ проводив конкурс серед оформлювачів на кращі вітрини магазинів. За жеребкуванням наш магазин випало оформлювати дизайн-студії ARTLEVEL, і вони створили надзвичайний проєкт!Найкращі вітрини, які у нас колись були! ARTLEVEL створили цілу історію з декораціями і демонстрацією посуду Berghoff. Завдяки цьому ми збільшили продажі на 30%, а ті товари, що були представлені на вітрині, стали якорем для покупців.Дякуємо за плідну співпрацю!

 • Illustration

  Магазин Berghoff

  Дніпро

 • Наші співробітники навчилися правил мерчендайзингу і змогли їх приміняти на практиці.

  Для нашого бренду важливо виділятися не тільки якістю, але й комунікацією з покупцем. Для покращення комунікації та зміни концепції викладки товару в магазинах було вирішено запросити професіоналів у сфері мерчендайзингу, і Artlevel на чолі з Ольгою Павловою дуже нам в цьому допомогли.
  За тиждень навчання наші співробітники навчилися правил мерчендайзингу і змогли на практиці приміняти свої навички в магазинах жіночої білизни Anabel Arto, що згодом суттєво збільшило продажі. Також вдячні професіоналам з Artlevel за участь у відкритті ще одного з магазинів бренду!

 • Illustration

  Бринза Ірина

  Керівник з розвитку ТМ Anabel Arto

 • Мені неймовірно приємно було співпрацювати з Ольгою, вона майстер своєї справи!

  Мені неймовірно приємно було співпрацювати з Ольгою, вона майстер своєї справи! Видно, що в Ольги горять очі від того, що вона робить. А це дуже заряджає! Мільйон вам "Дякую!" за те, що розпочали наш шлях до краси, я обіцяю продовжувати і підтримувати створену красу!

 • Illustration

  Зоя Лобод

  Власниця шоурума Blushhh

 • Вхідна група, вітрини, прикасова зона та зона примірочних – все це зроблено дуже концептуально.

  Працювали з ARTLEVEL для відкриття нового магазину брендового одягу та аксесуарів Porte. У нас мультибрендовий магазин, і тому було важливо представити якісно кожен бренд у торговому просторі. Ольга впоралася з цим відмінно! Було розроблене та виготовлене обладнання саме під речі преміального сегмента, з урахуванням концепції магазину та зручності для покупців. Вхідна група, вітрини, дисплеї для аксесуарів і тримачі для одягу, зона відпочинку, прикасова та зона примірочних – все це зроблено дуже концептуально та згідно з правилами планування торгового простору. Неодноразово запрошували Ольгу Павлову як спеціаліста з мерчендайзингу в магазин для викладання товару нових колекцій і sale. Дякую за продуктивну співпрацю!

 • Illustration

  Соболева Катерина

  Власниця бутіка Porte

 • З Artlevel ви отримуєте повний спектр послуг з оформлення – від ідеї оформлення до монтажу.

  Вперше звернулися до Artlevel у 2013 році для оформлення вітрин магазинів Charisma Fashion Group і залишилися зі студією на багато років. Приємно працювати з професіоналами! Подобається, що з Artlevel ви отримуєте повний спектр послуг з оформлення – від ідеї оформлення, розробки концепції, підбору матеріалів, виготовлення декорацій до монтажу вітрин.
  Бажаємо Artlevel розвитку і вдячних замовників!

 • Illustration

  Макодзеба Ганна

  PR-директорка Charisma Fashion Group

 • Кожна деталь в руках Ольги має величезне значення і потім залишає потрібне нам враження.

  Кожному власнику fashion-бренда обов’язково потрібно розбиратися в тонкощах офлайн-ритейлу, як розмістити свій товар на вішаку або полиці, щоб привабити покупця. Багато стилістів допомагають з цим питанням дизайнерам та власникам шоурумів. Тематика дуже цікава та актуальна для fashion-бізнесу. Я звернулась до Ольги Павлової з запитом провести навчальний майстер-клас для членів клубу.
  Я була вражена якістю подачі Ольги, глибиною її знань та розумінням психології продажів. Бонусом вона провела для нас в шоурумі практичну зустріч, на якій показала, як правильно розміщувати різні групи товарів, як враховувати кольори, фактури. Кожна деталь в її руках має величезне значення і потім залишає потрібне нам враження. Впевнена, що фахівців такого рівня в Україні одиниці. Рекомендую всім підприємцям у сфері модної індустрії, товари яких представлені в офлайн, обов’язково замовити аудит своєї торгової площі, дізнатися, як створити креативну вітрину без бюджету, а також організувати навчання персоналу у Ольги.

 • Illustration

  Купраш Ірина

  СЕО Fashion Club Ukraine (бізнес-клуб для дизайнерів та стилістів)

 • Всі рекомендації ми виконали і залишились дуже задоволені отриманими результатами.

  Мені рекомендували Ольгу Павлову як провідного фахівця з візуального мерчендайзингу. У мене була потреба навчити директора мого шоуруму та продавців актуальним методам привернення уваги клієнтів. Задача була підвищити продажі та лояльність відвідувачів магазину. Дуже вдячна Ользі Павловій за проведений тренінг з викладки товарів в моєму шоурумі. Всі рекомендації ми виконали і залишились дуже задоволені отриманими результатами.

 • Illustration

  Радіонова Ольга

  Власниця шоурума OxyGen (Київ)

 • Самостійно я би не змогла так виконати цю роботу. Дуже вдячна за крутий результат!

  Мій бренд одягу був представлений в одному з мультибрендових магазинів в Dream Town. Мій запит був – виділитися на фоні інших брендів. Ольга чудово впоралася з поставленою задачею. Скомпонувала речі по кольорах, довжинах, фактурах, створивши капсули. Дуже органічно і стильно виглядали рейли з моїми речами, кожна одиниця одягу ніби доповнювала одна одну. Оля дуже добре впоралась, швидко і головне – професійно. Самостійно я б не змогла так виконати цю роботу. Дуже вдячна за крутий результат!

 • Illustration

  Маркова Ольга

  Власниця бренду одягу Mar.O

 • Ми дуже задоволені співпрацею та тим, яких результатів нам вдалось досягти: ми збільшили продажі.

  За період співпраці з ARTLEVEL ми переконалися в тому, що якість мерчендайзингових послуг завжди залишається на вищому рівні, а ARTLEVEL – надійний партер, з яким ми завжди досягаємо поставлених цілей. Наш взуттєвий бутік дуже вдячний Ользі Павловій за креативне оформлення наших вітрин протягом декількох сезонів.

  Ми дуже задоволені співпрацею та тим, яких результатів нам вдалось досягти: ми збільшили продажі, привернули увагу клієнтів до нашої локації, вигідно презентували нові колекції взуття, отримали багато компліментів від покупців та партнерів. Будемо раді працювати разом і в майбутньому!

 • Illustration

  Shoe boutique Shabelski

  Бутік взуття

ПОРТФОЛІО

Проєкти, якими ми пишаємося

Укрзолото АРТЛЕВЕЛ візуальний мерчендайзинг

РОЗРОБКА СТАНДАРТІВ

УКРЗОЛОТО

Модна точка АРТЛЕВЕЛ візуальний мерчендайзинг

РОЗРОБКА ТА ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ

Modna Tochka

 • Ольга Павлова візуальний мерчендайзинг АРТЛЕВЕЛ

  Хочете працювати з нами? 

  Напишіть нам на au.moc.leveltra%40leveltra і дізнайтеся, як збільшити прибуток вашого магазину

RIXUS АРТЛЕВЕЛ візуальний мерчендайзинг

РЕМЕРЧЕНДАЙЗИНГ МАГАЗИНУ

RIXUS →

КОНТАКТИ

Почніть трансформацію вашого магазину сьогодні!

Ольга Павлова візуальний мерчендайзинг АРТЛЕВЕЛ
Ольга Павлова візуальний мерчендайзинг АРТЛЕВЕЛ
Illustration
Ольга Павлова візуальний мерчендайзинг АРТЛЕВЕЛ