EN

КОРПОРАТИВНЕ НАВЧАННЯ

Основи мерчендайзингу для вашої команди

Ольга Павлова візуальний мерчендайзинг АРТЛЕВЕЛ
 • Для кого це навчання

  Для продавців, маркетологів, мерчендайзерів вашого магазину або торгової мережі. Інформація також буде корисна власникам магазинів.

 • Навчання проводить Ольга Павлова

  Засновниця ARTLEVEL, експертка з візуального мерчендайзингу з 10-річним досвідом, переможниця рейтингу кращих вітрин світу World Best Windows Display.

 • Програма 

  За 2 дні ваша команда засвоїть основи візуального мерчендайзингу, а саме:● організацію торгового простору;● роботу з торговим обладнанням;● техніки викладання товару;● рітейл-маркетинг.

 • Формат

  Онлайн або офлайн (Україна).

 • Результат

  Одразу після навчання ваша команда зможе застосувати знання на практиці у вашому магазині, збільшити прибуток, середній чек та відсоток повторних покупок для вашого бізнесу.

КЛІЄНТИ

Нам довіряють

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
 • Ольга оформлювала промо-місця, що значно збільшило продажі потрібних товарів.

  Співпрацювали з Ольгою Павловою при відкритті нових магазинів косметики та парфумерії Bomond. Ольгу запросили як кваліфікованого фахівця з візуального мерчендайзингу для розробки планів торговельного простору та розміщення товарів в магазинах Bomond.Ольга професійно впоралася з поставленими задачами і під її керівництвом було відкрито три нові магазини в різних містах України, поновлений мерчендайзинг бук, створені директиви розміщення продукції на полицях магазинів Bomond. Неодноразово Ольга оформлювала промо місця та додаткові місця продажів, що значно збільшило продажі потрібних товарів.

 • Illustration

  Каплан Анастасія

  Head of marketing, Bomond

 • Ми збільшили продажі на 30%, а ті товари, що були представлені на вітрині, стали якорем для покупців.

  Наша співпраця з компанією ARTLEVEL відбулася випадково, але стала приємною несподіванкою.Один з магазинів ТМ Berghoff знаходиться у торгівельному центрі Daffi, і саме ТЦ проводив конкурс серед оформлювачів на кращі вітрини магазинів. За жеребкуванням наш магазин випало оформлювати дизайн-студії ARTLEVEL, і вони створили надзвичайний проєкт!Найкращі вітрини, які у нас колись були! ARTLEVEL створили цілу історію з декораціями і демонстрацією посуду Berghoff. Завдяки цьому ми збільшили продажі на 30%, а ті товари, що були представлені на вітрині, стали якорем для покупців.Дякуємо за плідну співпрацю!

 • Illustration

  Магазин Berghoff

  Дніпро

 • Наші співробітники навчилися правил мерчендайзингу і змогли їх приміняти на практиці.

  Для нашого бренду важливо виділятися не тільки якістю, але й комунікацією з покупцем. Для покращення комунікації та зміни концепції викладки товару в магазинах було вирішено запросити професіоналів у сфері мерчендайзингу, і Artlevel на чолі з Ольгою Павловою дуже нам в цьому допомогли.
  За тиждень навчання наші співробітники навчилися правил мерчендайзингу і змогли на практиці приміняти свої навички в магазинах жіночої білизни Anabel Arto, що згодом суттєво збільшило продажі. Також вдячні професіоналам з Artlevel за участь у відкритті ще одного з магазинів бренду!

 • Illustration

  Бринза Ірина

  Керівник з розвитку ТМ Anabel Arto

 • Мені неймовірно приємно було співпрацювати з Ольгою, вона майстер своєї справи!

  Мені неймовірно приємно було співпрацювати з Ольгою, вона майстер своєї справи! Видно, що в Ольги горять очі від того, що вона робить. А це дуже заряджає! Мільйон вам "Дякую!" за те, що розпочали наш шлях до краси, я обіцяю продовжувати і підтримувати створену красу!

 • Illustration

  Зоя Лобод

  Власниця шоурума Blushhh

 • Вхідна група, вітрини, прикасова зона та зона примірочних – все це зроблено дуже концептуально.

  Працювали з ARTLEVEL для відкриття нового магазину брендового одягу та аксесуарів Porte. У нас мультибрендовий магазин, і тому було важливо представити якісно кожен бренд у торговому просторі. Ольга впоралася з цим відмінно! Було розроблене та виготовлене обладнання саме під речі преміального сегмента, з урахуванням концепції магазину та зручності для покупців. Вхідна група, вітрини, дисплеї для аксесуарів і тримачі для одягу, зона відпочинку, прикасова та зона примірочних – все це зроблено дуже концептуально та згідно з правилами планування торгового простору. Неодноразово запрошували Ольгу Павлову як спеціаліста з мерчендайзингу в магазин для викладання товару нових колекцій і sale. Дякую за продуктивну співпрацю!

 • Illustration

  Соболева Катерина

  Власниця бутіка Porte

 • З Artlevel ви отримуєте повний спектр послуг з оформлення – від ідеї оформлення до монтажу.

  Вперше звернулися до Artlevel у 2013 році для оформлення вітрин магазинів Charisma Fashion Group і залишилися зі студією на багато років. Приємно працювати з професіоналами! Подобається, що з Artlevel ви отримуєте повний спектр послуг з оформлення – від ідеї оформлення, розробки концепції, підбору матеріалів, виготовлення декорацій до монтажу вітрин.
  Бажаємо Artlevel розвитку і вдячних замовників!

 • Illustration

  Макодзеба Ганна

  PR-директорка Charisma Fashion Group

 • Кожна деталь в руках Ольги має величезне значення і потім залишає потрібне нам враження.

  Кожному власнику fashion-бренда обов’язково потрібно розбиратися в тонкощах офлайн-ритейлу, як розмістити свій товар на вішаку або полиці, щоб привабити покупця. Багато стилістів допомагають з цим питанням дизайнерам та власникам шоурумів. Тематика дуже цікава та актуальна для fashion-бізнесу. Я звернулась до Ольги Павлової з запитом провести навчальний майстер-клас для членів клубу.
  Я була вражена якістю подачі Ольги, глибиною її знань та розумінням психології продажів. Бонусом вона провела для нас в шоурумі практичну зустріч, на якій показала, як правильно розміщувати різні групи товарів, як враховувати кольори, фактури. Кожна деталь в її руках має величезне значення і потім залишає потрібне нам враження. Впевнена, що фахівців такого рівня в Україні одиниці. Рекомендую всім підприємцям у сфері модної індустрії, товари яких представлені в офлайн, обов’язково замовити аудит своєї торгової площі, дізнатися, як створити креативну вітрину без бюджету, а також організувати навчання персоналу у Ольги.

 • Illustration

  Купраш Ірина

  СЕО Fashion Club Ukraine (бізнес-клуб для дизайнерів та стилістів)

 • Всі рекомендації ми виконали і залишились дуже задоволені отриманими результатами.

  Мені рекомендували Ольгу Павлову як провідного фахівця з візуального мерчендайзингу. У мене була потреба навчити директора мого шоуруму та продавців актуальним методам привернення уваги клієнтів. Задача була підвищити продажі та лояльність відвідувачів магазину. Дуже вдячна Ользі Павловій за проведений тренінг з викладки товарів в моєму шоурумі. Всі рекомендації ми виконали і залишились дуже задоволені отриманими результатами.

 • Illustration

  Радіонова Ольга

  Власниця шоурума OxyGen (Київ)

 • Самостійно я би не змогла так виконати цю роботу. Дуже вдячна за крутий результат!

  Мій бренд одягу був представлений в одному з мультибрендових магазинів в Dream Town. Мій запит був – виділитися на фоні інших брендів. Ольга чудово впоралася з поставленою задачею. Скомпонувала речі по кольорах, довжинах, фактурах, створивши капсули. Дуже органічно і стильно виглядали рейли з моїми речами, кожна одиниця одягу ніби доповнювала одна одну. Оля дуже добре впоралась, швидко і головне – професійно. Самостійно я б не змогла так виконати цю роботу. Дуже вдячна за крутий результат!

 • Illustration

  Маркова Ольга

  Власниця бренду одягу Mar.O

 • Ми дуже задоволені співпрацею та тим, яких результатів нам вдалось досягти: ми збільшили продажі.

  За період співпраці з ARTLEVEL ми переконалися в тому, що якість мерчендайзингових послуг завжди залишається на вищому рівні, а ARTLEVEL – надійний партер, з яким ми завжди досягаємо поставлених цілей. Наш взуттєвий бутік дуже вдячний Ользі Павловій за креативне оформлення наших вітрин протягом декількох сезонів.

  Ми дуже задоволені співпрацею та тим, яких результатів нам вдалось досягти: ми збільшили продажі, привернули увагу клієнтів до нашої локації, вигідно презентували нові колекції взуття, отримали багато компліментів від покупців та партнерів. Будемо раді працювати разом і в майбутньому!

 • Illustration

  Shoe boutique Shabelski

  Бутік взуття

КОНТАКТИ

Почніть трансформацію вашого магазину сьогодні!

Ольга Павлова візуальний мерчендайзинг АРТЛЕВЕЛ
Ольга Павлова візуальний мерчендайзинг АРТЛЕВЕЛ
Illustration
Ольга Павлова візуальний мерчендайзинг АРТЛЕВЕЛ